Про клуб

Ротарі Клуб міста Кіровограда зареєстрований у штаб-квартирі Ротарі Інтернешнл 12 березня 2001 року. Цьому передувала більш ніж піврічна робота ініціативної групи, підтримку якої зробив, згідно ротаріанським звичаям, клуб-спонсор - Ротарі Клуб міста Дніпропетровська. Сертифікат про реєстрацію Клуба (Хартія) в урочистій обстановці був вручений Клубу Рышардом Кашубой-Кшепицьким - Губернатором дистрикту 2230.

Чартерний Президент - Дмитро Бірюков

Чартерний Секретар - Галина Новаторова

За минулі роки клубом реалізований цілий ряд благодійних проектів. Основна увага приділялася дітям-сиротам і дітям зі спеціальними потребами. Так, чотири проекти було реалізовано у співдружності з колегами-ротаріанцями Англії, Шотландії, США та Німеччини. У трьох проектах істотна фінансова допомога була отримана від Rotary Foundatіon. Влітку 2011-го року було закінчено черговий метчинг-грант на суму біля 25-ти тисяч доларів - на потреби школи-інтернату у смт Рівне (Кіровоградська область).

Клуб сьогодні нараховує 18 членів та знаходиться в стадії активного росту. Серед щорічних благодійних акцій, які проводить та підтримує клуб, є Новорічний Ротарі Бал (грудень) та Міжнародний Фестиваль «Об'єднаймо дітей мистецтвом!» (травень)

Засідання проводяться по вівторках, час початку засідання - 18.00
Тел/факс (0522) 32-10-86, e-maіl: