Спасибі, що Ви готові зробити благодійну пожертву!

2_2_300

Ми ради, що Ви зайшли на цю сторінку. Це означає, що у Вас є бажання допомагати людям, які потрапили у біду. Ви розумієте, що для того, щоб змінити чиєсь життя на краще, не обов'язково бути багатою людиною чи заробляти мільйони.

Якщо Ви хочете надати допомогу дітям або дорослим людям, можете зробити свій добродійний внесок на розрахунковий рахунок Кіровоградського Клубу Ротарі. Ми ретельно простежимо за тим, щоб кожна Ваша копійка попала до тих, хто її потребує. Зробити добродійне пожертвування Ви можете за допомогою банківського переказу.

Рахунок для переказу благодійних коштів від фізичних і юридичних осіб:

Ротарі Клуб м. Кіровограда
Ідентифікаційний номер (ЄДРПОУ) 25966175
Розрахунковий рахунок у гривнях - 26003000169271 в ПУАО "СЕБ Банк", МФО 300175
Призначення платежу: Безповоротна добродійна допомога / добродійне пожертвування на статутну діяльність Ротарі клубу

Рахунок для переказу благодійних коштів від фізичних і юридичних осіб (у євро, доларах):

FULL NAME: Rotary Club
Account № 26003000169271
Beneficiary's Bank: PUJSC SEB BANK, KYIV, UKRAINE,
BIC: AGGIUAUX
Correspondent Bank: THE BANK OF NEW YORK, New York, USA
BIC: Irvtus3n acc. 890-0061-448
Setting of payment: Irretrievable charity help / offering for activities of Rotary Club

Всі зібрані кошти будуть направлені на проекти допомоги сиротам, поліпшення медичної допомоги дітям Кіровоградської області, екологічні проекти для поліпшення довкілля. Також ви можете самостійно придбати для хлопчиків і дівчаток у дитячі будинки найнеобхідніші продукти харчування, одяг та іграшки. Для вашої зручності, ми рекомендуємо прочитати декілька загальних «порад для благодійників-початківців».

Отже, що дарувати дитячим будинкам?

Звичайно, хочеться змінити життя діточок на краще: привезти їм плюшевих зайців та ведмедів, шоколадні цукерки, красивий одяг, фрукти і соки. Але, найчастіше вас «завернуть» назад із іграшками, про які ви самі мрієте з дитинства, а також відмовляться від ананасів та попросять більше не привозити цукерки з чистого шоколаду. Після такої зустрічі, наступного пориву добродійності від вас дитячий будинок діждеться, мабуть, не скоро, а може навіть і ніколи. Щоб цього не сталося, ми рекомендуємо прочитати кілька простих рекомендацій.

Найнеобхідніше: Найчастіше дитячі будинки потребують найнеобхіднішого, тобто того, без чого ми не уявляємо собі нормального життя. Дитячим будинкам, де перебувають діти від 0 до 4 років, завжди потрібні памперси. Ви не помилитеся, якщо привезете фрукти, особливо взимку (це пов'язано зі збільшенням цін на фрукти і за кошти, що виділяються бюджетом, дитячий будинок може забезпечити собі лише яблука). Проте постарайтеся утриматися від екзотичних фруктів, що викликають алергію. Краще всього везти банани, груші, яблука, ківі. Можна приносити цукерки (окрім шоколадних) і печиво. Деякі дитячі будинки із задоволенням приймуть дитячі молочні суміші (просто уточніть у дитячому будинку, які саме суміші їм краще купувати, і подбайте про сертифікат якості на цю продукцію). Особливу увагу зверніть також на терміни придатності продуктів.

Іграшки. Краще всього дарувати дітям розвиваючі ігри та крупні іграшки, які можна обробляти (спортивні куточки, мати, тренажери, дитячі будиночки, намети, інше). Не рекомендується приносити м'які іграшки, оскільки згідно зі всіма санітарно-епідеміологічними нормами іграшки повинні постійно оброблятися. Зверніть увагу і на те, щоб іграшки не були важкими, гострими та не складалися з дрібних частин. Оскільки в умовах дитячого будинку, де на групу 10-12 дітей працює 1-2 вихователі, складно простежити за кожним малям.

Одяг. Якщо ви хочете передати у дитячий будинок одяг, зверніть увагу на вік вихованців. Купуючи новий одяг, врахуйте, що він, швидше за все, буде пратися у промислових пральних машинах разом із іншим одягом. Саме тому краще купувати дитячий одяг, який не вимагає делікатного чи ручного прання.

Оздоровлення. Практично всі дитячі будинки шукають спонсорів на оплату дитячих оздоровчих путівок. Майте на увазі, що, оплачуючи дитячу путівку, вам доведеться сплатити і вартість путівки супроводжуючого вихователя дитячого будинку.

Контроль і облік. Настійно рекомендуємо зберігати всі чеки та вимагати оформлення акту-прийому передачі вашої благочинної допомоги. Це скоротить до мінімуму можливість нецільового використання переданої допомоги.

Первинні потреби дитячих будинків та інтернатів:

• посуд (чашки, тарілки, ложки) і інший кухонний інвентар
  • предмети гігієни і дитяча косметика
  • іграшки, що миються, ігрові майданчики
  • подушки, зимові ковдри і комплекти постільної білизни
  • взуття, повзунки, пелюшки, колготи дитячі
  • дитячі столи і стільці, а також стільчики для годування
  • коляски для прогулянок і манежі
  • оздоровлення дітей (оплата санаторних путівок для дітей)
  • будівельні матеріали для заміни крівлі, ремонту заборів, водопровідних і каналізаційних труб
  • металлопластикові вікна і двері

Загальні потреби (треба завжди):

• предмети гігієни, памперси, засоби для обробки рук співробітників
  • безлактозні дитячі суміші
  • фрукти (особливо у зимовий період)
  • пральний порошок

Зазвичай дитячі будинки не приймають:

• вітаміни і медикаменти
  • м'які іграшки і шоколадні вироби
  • дитячі молочні суміші, що містять лактобактерії
  • товари із простроченим терміном придатності

Спасибі за те, що Ви готові зробити добродійне пожертвування, і допомогти кіровоградським дітям! Ми ретельно простежимо за тим, щоб кожна Ваша копійка попала до тих, хто її потребує. Разом зробимо світ кращим і добрішим, адже служіння суспільству - вище за особисті інтереси!