Обладнання для Рівненської школи-інтерната

rotari_0033_300

Ротарі Клуб м.Кіровограда, у співдружності з Ротарі Клубом міста Ашбурн, США поліпшили умови життя 130 дітям, віком від 6 до 18 років, у Рівненській школі-інтернаті Новоукраїнського району, Кіровоградської області. Це стало можливим завдяки спільному Грантовому Проекту, часткове фінансування якого було здійснено Фондом Ротарі, а також за рахунок пожертвувань, переважно, від ротарійців і друзів Ротарі з ротарійського дистрикту 7610, який знаходиться у штаті Вірджинія, США. За кошти проекту придбано та встановлено пральні та кухонне обладнання й устаткування для поліпшення здоров'я дітей, що живуть і навчаються у школі-інтернаті.

Загальна вартість обладнання та приладів склала близько 25 тис. доларів США, що були зібрані, окрім коштів від Ротарі Клубу м.Кіровограда та Ротарі Клубу м.Ашбурн, завдяки щедрій підтримці численних клубів з штату Вірджинія, двох клубів з Індії та міжнародних регіональних об'єднань клубів, які називаються Ротарі Дистрикти, а саме:

• Ротарі Дистрикт 7610 (штат Вірджинія), США
  • Ротарі Дистрикт 2230 (Польща, Білорусь, Україна)
  • Київський Міжнародний Ротарі-клуб, Україна
  • Ротарі Клуб м. Бейліз Кросроудз, США
  • Ротарі Клуб м.Берк, США
  • Ротарі Клуб м.Маклін, США
  • Ротарі Клуб м.Рестон, США
  • Ротарі Клуб м.Стаффорд, США
  • Ротарі Клуб м.Таппаханнок, США
  • Ротарі Клуб м.Вест Спрінгфілд, США
  • Ротарі Клуб м.Чалакуди-Південний (Індія)
  • Ротарі Клуб м.Газіабад-Центральний (Індія)

Устаткування для Кіровоградського Будинку дитини

Разом з Ротарі Клубом МАКЛІН (штат Вірджинія, США) і за підтримкою Ротарі Інтернешнл, протягом 2006-2007р. реалізований проект, у результаті якого були задовольнені самі насущні потреби Будинку дитини, у якому живуть більш 120 дітей у віці до 4-х років.

Успішна реалізація Мэтчинг Гранта дозволила придбати і передати Будинку дитини новеньке сучасне устаткування: 8 холодильників, морозильник, 2 електроплити, електромясорубку, пральну машину, сушарку, центрифугу, електронні ваги для зважування малят. Знайшли своє місце два довгоочікуваних меблевих набори, а також дитячі стільці, що удалося придбати понад заплановане.

Особливу радість маленьких мешканців Будинку викликали 7 комплектів прекрасного, різноманітного, спеціально виготовленого ігрового устаткування, украй необхідного для гармонічного розумового і фізичного розвитку дітей.

Проглянути відео

1-hello_w_150